• [ULWPQSF id=2944]
 • Pisanie

  Książka dla mamy – historie, które poruszą jej serce

  Szukasz książki dla mamy, która odwoła się do jej emocji i doświadczeń jako kobiety i zapadnie jej na długo w pamięć? Polecam „Opowieści biblijne oczami kobiet”! To także świetna książka na Dzień Matki!

  Książka dla mamy – jak odebrała ją moja mama?

  Moja mama tak bardzo nie mogła doczekać się lektury obiecanej książki, że pożyczyła jeden egzemplarz i przeczytała ją, jeszcze zanim dostała ją ode mnie w prezencie!

  Nie rozczarowała się. „Opowieści biblijne oczami kobiet” przywiodły jej na myśl wydarzenia z życia licznych krewnych i znajomych, dylematy, rozterki, trudne decyzje…

  Nic w tym dziwnego, bo opisane w książce historie są uniwersalne i tak samo prawdziwe w czasach biblijnych, jak i dziś.

  Czy ta książka dla mamy spodoba się też Twojej mamie?

  Może macierzyństwo zaskoczyło Twoją mamę tak jak biblijną Ewę? A może musiała na nie długo czekać, jak Sara? Może miała dwóch kompletnie różnych od siebie synów jak bohaterka pierwszego z opowiadań, albo dwie budzące w niej różne emocje córki, jak bohaterka innej opowieści?

  Macierzyństwo to tylko jeden z tematów poruszanych w „Opowieściach biblijnych oczami kobiet”. Ważną rolę grają tam także relacje damsko-męskie. Rozczarowanie rzeczywistością w pierwszych latach po ślubie, próby zrozumienia małżonka, z którym łączy coraz mniej, a także wsparcia go wtedy, gdy tego potrzebuje, choć sam nie zdaje sobie z tego sprawy.

  Moja mama nie jest bardzo wierząca. Czy ta książka dla mamy będzie dobrym prezentem na Dzień Matki też dla niej?

  Jak najbardziej! Wśród pierwszych zachwyconych lekturą czytelniczek znalazły się także osoby określające się jako poszukujące. Bo choć przedstawione w książce opowieści są inspirowane historiami ze Starego Testamentu, nie są to opowiadania o wierze ale o emocjach towarzyszących kobietom w ważnych momentach życia, o zaufaniu i o relacjach z mężem i dziećmi. Wierząca, czy niewierząca, matka, babcia czy singielka, każda czytelniczka wyciągnie z nich coś dla siebie.

  Książka dla mamy – gdzie znajdziesz więcej informacji?

  „Opowieści biblijne oczami kobiet” ukazały się nakładem wydawnictwa Świętego Wojciecha i są dostępne w większości księgarni internetowych.

  Linki do wywiadów z autorką, recenzje i wrażenia czytelników znajdziesz na oficjalnej stronie książki.

  TUTAJ, natomiast, możesz przeczytać fragment pierwszej opowieści biblijnej oczami kobiet.

  oficjalna strona książki

  Szukasz bardziej osobistego prezentu dla mamy?

  Jeśli szukasz bardziej osobistego prezentu, chętnie napiszę dla Twojej mamy opowiadanie oparte o wybrane wydarzenia z jej życia, przedstawione w nowym (magicznym, wzruszającym, zabawnym czy baśniowym) świetle. Opowiadanie z mamą w roli głównej bohaterki rozbawi, wzruszy i zapadnie mamie głęboko w pamięć. Wiem, co mówię. To nie będzie moje pierwsze opowiadanie na zamówienie. Moje portfolio z 2020 i 2021 roku możesz obejrzeć TUTAJ.

  Chcę zamówić opowiadanie dla mamy!

  Chcę dowiedzieć się więcej!

  P.S. Zamawiając opowiadanie dla mamy, koniecznie zapytaj o rabat związany z książką „Opowieści biblijne oczami kobiet”!

  Zostaw komentarz