• [ULWPQSF id=2944]
 • O mnie

  Cześć! Miło mi gościć Cię na moim blogu 🙂

  Poznajmy się!

  Nazywam się Asia Osesik. Prywatnie jestem żoną, mamą i przyjaciółką z tysiącem pomysłów na minutę. Na MyPresents.eu pomagam czytelnikom obdarowywać bliskich w sposób, który zapadnie im głęboko w pamięć.

  Uwierzysz, że już od ponad 20 lat wymyślam kreatywne prezenty dla swojej rodziny i przyjaciół? Robię to od dzieciństwa i niezmiennie sprawia mi to ogromną przyjemność.

  Właśnie dlatego postanowiłam poświęcić im swój blog – żebyś i Ty mógł znaleźć na nim pomysł dopasowany do swoich umiejętności i potrzeb, który pokaże obdarowanej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy.

  W przygotowaniu niektórych mogę Ci pomóc. Od 2020 r. możesz zamówić u mnie zabawny i wzruszający tekst (opowieść lub artykuł) poświęcony w całości bliskiej Ci osobie.

  Skąd ten pomysł?

  Kiedyś pisałam tylko dla siebie. Moje teksty trafiały do szuflady, podczas gdy ja zarabiałam na życie jako tłumacz i wykładowca Academic Writing.

  Pewnego dnia czytelniczka bloga poprosiła mnie, żebym korzystając ze swojego doświadczenia, lekkiego pióra i empatii napisała opowiadanie na urodziny jej siostry.

  Od tamtej pory uszczęśliwiłam podobnym prezentem już ponad 30 osób: zadowolonych ze współpracy klientów oraz ich drugie połówki, dzieci, rodziców, rodzeństwo i przyjaciół.

  Doceniając moją pomysłowość, sprawny kontakt, zaangażowanie oraz emocje towarzyszące wspólnemu przygotowywaniu i przyjmowaniu podarunku, kilkoro klientów zdążyło już zlecić mi kolejne teksty.

  Jak mogę Ci pomóc?

  Jeśli i Ty chcesz zostać mistrzem obdarowywania:

  • co miesiąc wyślę Ci propozycje kreatywnych prezentów na nadchodzące okazje i poinformuję o najnowszych wpisach na blogu. Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter.
  • będę na bieżąco dzielić się z Tobą inspiracjami, pomysłami i wrażeniami ze współpracy z wyjątkowymi klientami, a także konsultować z Tobą nowe wpisy. Dołącz  do fanów MyPresents.eu na Facebooku.

  Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej o moich artykułach i opowieściach pisanych na prezent, przygotowałam dla Ciebie:

  • przykładowe teksty pisane dla klientów,
  • wrażenia klientów ze współpracy,
  • aktualny cennik oraz
  • odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  na stronach poświęconych odpowiednio

  artykułom

  oraz

  opowieściom
  .

  Możesz też od razu napisać do mnie na adres: joanna@mypresents.eu i podzielić się swoim pomysłem. Chętnie Ci podpowiem, doradzę lub napiszę tekst dla Twoich bliskich!