• [ULWPQSF id=2944]
 • Zamów artykuł na prezent

       Chcesz podarować bliskiej osobie prezent, który sprawi, że poczuje się jak ktoś zupełnie wyjątkowy?

        Wiesz, że Twój krewny lub znajomy ucieszyłby się z artykułu w gazecie, ale nie wiesz, jak się do niego zabrać?

       A może masz świetny pomysł na artykuł, ale pisanie nie jest Twoją mocną stroną i wolisz, żeby Twój pomysł zrealizował ktoś inny?

  Podaruj bliskiej osobie napisany specjalnie dla niej artykuł, dzięki któremu bez większego wysiłku z Twojej strony poczuje się jak gwiazda!

  Zamów go u mnie! Dzięki mojemu doświadczeniu i Twojej znajomości obdarowywanej osoby szybko i sprawnie stworzymy niepowtarzalny artykuł, który zachwyci jego głównego bohatera!

  Pokaż bliskiej osobie, jak bardzo Ci na niej zależy

  Prezent kupiony w sklepie może podarować każdy. Ty dasz od siebie coś więcej, bo razem skroimy szyty na miarę artykuł poświęcony w całości obdarowywanej osobie. To Ty decydujesz, jakie informacje w nim zawrę i co chcesz w nim podkreślić. Takiego podarunku nie otrzyma od nikogo innego i zapamięta na długo.

  Zaimponuj dobrym stylem i oryginalnym pomysłem

  Skorzystaj z mojego doświadczenia pisarskiego, nietuzinkowych pomysłów i dbałości o szczegóły. Niezależnie od tego, czy masz w głowie szkic pomysłu na artykuł, któremu wystarczy nadać odpowiedni kształt, czy sam potrzebujesz inspiracji, dzięki mojej pomocy podarujesz fachowo napisany, wolny od błędów artykuł cechujący się inteligentnym humorem, który urzeknie wszystkich czytelników.

  Zaoszczędź czas i pieniądze

  Współpracując z profesjonalistą nie będziesz musiał zastanawiać się wciąż na nowo, czy Twój artykuł jest już gotowy do druku i szybciej uzyskasz pożądany efekt, wywołując za niewygórowaną kwotę bezcenny uśmiech lub łzy wzruszenia na twarzy bliskiej CI osoby.

  Nie zwlekaj i opisz mi swój pomysł już dzisiaj

  bo ani się obejrzysz, jak inni Twoi przyjaciele i krewni poproszą Cię o podobny prezent także i dla nich!

  Masz jakieś pytania? Pisz śmiało na adres: joanna@mypresents.eu lub poszukaj odpowiedzi poniżej.

   

  Najczęściej zadawane pytania:

  Czy masz doświadczenie dziennikarskie?

  Tak. Pisałam w swoim życiu do gazety uczelnianej „Strona Czynna” oraz do miesięcznika dla młodzieży „Wzrastanie”. Nigdy jednak nie pociągało mnie samo relacjonowanie faktów albo komentowanie rzeczywistości (a już zwłaszcza tej kontrowersyjnej, dzielącej społeczeństwo na wrogie obozy). Zdecydowanie wolę pisać o czymś, co wywołuje uśmiech na twarzach. Stąd pomysł na artykuły na prezent i spersonalizowane opowiadania dla bliskich (dowiedz się więcej TUTAJ).

  Jeśli zaś chodzi o moje inne doświadczenia pisarskie, w 2022 roku ukazał się mój zbiór opowiadań pt. „Opowieści biblijne oczami kobiet”. Jestem laureatką młodzieżowych konkursów literackich, na studiach tłumaczeniowych założyłam koło pisarskie, a po ich zakończeniu oraz ukończeniu kursu kreatywnego pisania Instytutu Badań Literackich PAN przez 8 lat wykładałam na Uniwersytecie Warszawskim pisanie akademickie oraz tłumaczenia literackie.

  Wśród przetłumaczonych publikacji mam na koncie fabularyzowaną książkę „Ja i moje ME. Zmagania lekarza z zespołem przewlekłego zmęczenia” oraz kilka rozdziałów książki „Sztuka krańców Europy, długie lata 90. i dziś”.

  Co sprawia, że Twoje artykuły są wyjątkowe?

  Zawsze piszę artykuły na prezent z myślą o obdarowywanej osobie. To ona jest ich bohaterem i to ona ma się pod wpływem lektury poczuć wyjątkowo. Tę ideę mogę jednak zrealizować na wiele sposobów. Na zamówienie może powstać zabawna biografia albo artykuł prezentujący wybrane cechy danej osoby przez pryzmat jakiegoś wydarzenia (koniecznie pozytywnego!).

  Zgodnie z oczekiwaniem klientów artykuły piszę lekkim tonem i okraszam inteligentnym humorem. Efekt ten osiągam, wyolbrzymiając nieco osiągnięcia obdarowywanych osób (np. przyznając im wymyślone tytuły mistrzowskie w obszarach ich zainteresowań) lub przypisując im przyjaźnie z ich idolami. Uwielbiam też wplatać w artykuły gry słów lub kreatywne rozwinięcia akronimów.

  Bez problemu dostosuję się też do stylu wybranej lub wymyślonej przez Ciebie gazety. Jeśli tylko masz jakieś życzenia specjalne, koniecznie mi o nich napisz – uwielbiam nowe wyzwania!

  Czego potrzebujesz, żeby napisać artykuł?

  Przede wszystkim inspiracji. Jeśli zaciekawisz mnie czymś, co ma się znaleźć w prezencie, bez problemu stworzę wokół tego artykuł. Przydatna może być zarówno pełna biografia obdarowywanego lub historia Waszej relacji, jak i konkretne szczegóły, smaczki. To dzięki nim artykuł będzie spersonalizowany i autentyczny.

  Ile czasu zajmie Ci napisanie artykułu?

  Jeśli to możliwe, daj mi na niego dwa tygodnie. Przy dobrych wiatrach napiszę go w tydzień, a przez pozostały czas będę go tylko udoskonalać i sprawdzać. Jeśli natomiast przeszkodzą mi inne obowiązki lub napiszesz do mnie, kiedy będę w trakcie realizacji innego zlecenia, może to trwać dłużej. Dlatego lepiej nie zostawiaj pierwszego kontaktu na ostatnią chwilę, tylko napisz do mnie z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi też formatowanie. Kilka wskazówek na temat tego, jak przyspieszyć proces powstawania prezentu, zawarłam w tym wpisie.

  Jakiej długości artykuły piszesz?

  Na podstawie przysłanych przez Ciebie informacji stworzę artykuł, który zajmie około dwóch stron w Wordzie. Nie musisz jednak przejmować się długością. Jeśli dodasz do niego zdjęcia (a gorąco do tego zachęcam, bo dzięki temu gazeta wygląda bardziej profesjonalnie, kolorowo i od razu wiadomo, kto jest jej bohaterem), ich wielkością będzie można manipulować tak, by tekst wypełnił obie strony.

  Oczywiście, jeśli się tak umówimy, a Ty dostarczysz mi więcej materiału, mogę napisać też dłuższy tekst.

  Jak wygląda współpraca przy tworzeniu artykułu?

  Najpierw wspólnie sprecyzujemy oczekiwania: rodzaj gazety, informacje, jakie mam zawrzeć w artykule oraz termin oddania tekstu, a następnie ocenię, czy dam radę go napisać. Zwykle na tym etapie mam już jakiś pomysł na to, jak ująć temat – bez pomysłu nie podejmę się współpracy.

  Następnie zarysuję Ci ogólny kształt mojego pomysłu. Jeśli go zaakceptujesz, zabiorę się do pracy. W czasie pisania zadam Ci sporo dodatkowych pytań, a moje tempo pracy będzie w dużej mierze zależało od szybkości otrzymywania od Ciebie odpowiedzi.

  Kiedy artykuł będzie gotowy, odłożę go na 1-2 dni, a następnie sprawdzę świeżym okiem, poprawię i odeślę Ci w pdfie ze znakiem wodnym. Po otrzymaniu zapłaty wyślę Ci artykuł w Wordzie i naniosę zasugerowane przez Ciebie zmiany lub sprawdzę odesłaną przez Ciebie wersję z naniesionymi przez Ciebie zmianami.*

  Na koniec, jeśli wybierzesz taką opcję, sformatuję artykuł i ponownie Ci go odeślę, a Ciebie poproszę o rekomendację 🙂

  *Jeśli zgodzę się na ekspresowy czas realizacji, który nie pozwoli na standardowy tryb pracy, poproszę Cię o przesłanie mi dowodu przelewu, zanim pokażę Ci gotowy tekst, który wyślę od razu edytowalny.

  Czy przyjmiesz każde zamówienie na artykuł na prezent?

  Lubię wyzwania, dlatego z pewnością rozważę każdą prośbę. Może się jednak zdarzyć, że odrzucę zlecenie, jeśli termin realizacji będzie zbyt krótki i zwyczajnie nie wystarczy mi czasu na pisanie lub jeśli dostanę zbyt mało informacji, żeby rzetelnie wykonać zadanie (artykuł pisany w prezencie powinien być spersonalizowany, a więc zawierać dużo szczegółów, o które będę Cię w trakcie pisania prosić).

  Nie napiszę też za Ciebie artykułu na bloga ani do prawdziwej gazety. Moim celem nie jest bowiem zarabianie na ghost writingu, a pomoc w obdarowywaniu innych niebanalnymi, spersonalizowanymi prezentami i czerpanie z tego radości.

  Jak mogę wręczyć napisany przez Ciebie artykuł?

  Masz co najmniej trzy możliwości.

  1. Zamów u mnie sam niesformatowany tekst, a druk zleć firmie, która wstawi go na stronę fikcyjnej gazety.
  2. Zamów u mnie tekst z formatowaniem lub samodzielnie sformatuj tekst i wydrukuj go u siebie w domu, po czym wklej do prawdziwej gazety albo opraw w ramkę na pamiątkę.
  3. Zamów u mnie tekst z formatowaniem lub samodzielnie sformatuj tekst i wyślij go bliskiej osobie mailem (jeśli nie możesz wręczyć go osobiście).

  Moi klienci wymyślili też inne sposoby wręczania prezentu. Opisałam je wszystkie TUTAJ.

  Przykładowe artykuły

  Czy chcesz zobaczyć na własne oczy, jakie są efekty mojej pracy, i wyobrazić sobie, jak bardzo taki prezent spodobałby się bliskiej Ci osobie?

  Poniżej znajdziesz kilka przykładów artykułów, które napisałam na zamówienie. Oczywiście pozmieniałam w nich imiona, nazwiska oraz wrażliwe dane bohaterów, jak również ich zdjęcia. Kliknij w grafikę, aby powiększyć ją w nowym oknie.

  Pamiętaj, że nie są to gotowe wzory i że każdy tworzony przeze mnie tekst jest wyjątkowy i niepowtarzalny!

  1. Artykuł na 40. urodziny męża

  artykuł na prezent na 40. urodziny męża sformatowany

  Tematem przewodnim artykułu jest publikowany przez magazyn Forbes ranking najbogatszych ludzi świata. Na życzenie klientki artykuł sformatowałam tak, jakby faktycznie pochodził z tego magazynu.

  2. Artykuł na 30. urodziny córki

  artykuł na prezent na 30. urodziny córki

  Artykuł do nieistniejącego czasopisma oparłam o trzy ciekawe pasje jubilatki: koty, sport i muzykę. Klientka potrzebowała sam tekst, gdyż chciała następnie zlecić wydruk na papierze gazetowym. Formatowanie, które tu widzisz (tytuł i logo kwartalnika, podział na kolumny oraz zdjęcia) wykonałam wyłącznie na potrzeby prezentacji tego artykułu na blogu.

  3. Artykuł na 50. rocznicę ślubu rodziców

  Artykuł, w którym cofnęłam się w czasie do dnia ślubu jubilatów i próbowałam – na podstawie informacji uzyskanych od krewnych – „odgadnąć” ich przyszłość.

  Więcej przykładów znajdziesz na mojej tablicy na Pintereście

  W zależności od tego, jak planujesz wręczyć swój artykuł, oferuję dwie możliwości.

  SPRAWDŹ AKTUALNE CENY, klikając w wybraną opcję:

  Tekst sformatowany jak artykuł z wybranej gazety

  Napisz do mnie: joanna@mypresents.eu!

  P.S. A może chcesz się dowiedzieć, jak samodzielnie sformatować tekst, żeby przypominał artykuł z prawdziwej gazety? Przeczytaj ten wpis. Być może moja pomoc nie będzie Ci wcale potrzebna!

  Sam tekst bez formatowania

  Napisz do mnie: joanna@mypresents.eu!

  P.S. O tym, jak sformatować tekst, żeby przypominał artykuł z prawdziwej gazety, przeczytasz TUTAJ.

  Nie mogę się doczekać czytania o Twoich pomysłach 
  i naszej współpracy przy pisaniu!!!

  Opinie klientów

  Zazdroszczę lekkości pióra.
  Jakub Waganiak
  Zamówiłam tekst do artykułu. Sprawił wiele radości obdarowanemu. Polecam współpracę, Doceniam zaangażowanie oraz bardzo fajny i szybki kontakt.
  Iza
  Artykuł jest dowcipny, lekki w czytaniu i podoba mi się.
  Magda Kiszko
  Wspaniała współpraca, która zaowocowała wyjątkowym prezentem dla bliskiej mi osoby. Taki prezent wart jest więcej niż niejedna błyskotka, więc nie ma co się zastanawiać, tylko skrobać maila do Pani Joanny 😉 W moim przypadku na pewno na jednym artykule się nie skończy.
  Kasia
  Łzy w oczach i radość ogromna mojej żony bardzo mnie ucieszyły i wynagrodziły mi pracę, którą musiałem włożyć odpowiadając na konkretne pytania Pani Asi, która pisała artykuł o mojej żonie. Pytania uzmysłowiły mi, że wiem dość dużo na temat mojej żony, choć ona sama i rodzina ciągle to podważają 😉. Mogłem ich pozytywnie zaskoczyć 😊. Był to niezły bonus. Dziękuję Pani Asi za miłe przeżycie emocjonalne podczas tworzenia artykułu i patrzenie jak żona się wzrusza. Polecam serdecznie.
  Przemysław Radke