• [ULWPQSF id=2944]
 • POLECANE

  Żeby ułatwić Ci szukanie idealnego prezentu, podzieliłam polecane przez nas podarunki na kategorie. W pierwszej części każdej podstrony znajdziesz pomysły na kreatywne prezenty, które możesz wykonać samodzielnie. W drugiej natomiast będę polecać prezenty kupne, które wypróbowaliśmy i jesteśmy z nich zadowoleni, takie którymi chętnie obdarowujemy innych lub prezenty, które sami chcielibyśmy dostać. Do części z nich prowadzą tzw. linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu po kliknięciu w jeden z nich, dostanę za ich polecenie prowizję. Dla Ciebie cena się nie zmieni, a mi będzie bardzo miło wiedzieć, że moja propozycja przypadła Ci do gustu.

  Miłego przeglądania i obdarowywania!

  Na Walentynki lub rocznicę

  Pomysły na kreatywne prezenty oraz prezenty kupne na Walentynki od żony/dziewczyny/chłopaka/męża dla drugiej połówki. Wiele z nich sprawdzi się też na rocznicę, urodziny, imieniny lub pod choinkę.

  Wieczór panieński

  Prezenty od świadkowej i reszty uczestniczek imprezy dla gwiazdy wieczoru.

  Dla dziecka

  Prezenty na urodziny, odwiedziny, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka, chrzciny, komunię itp.

  Dla pary

  Pomysły na kreatywne prezenty oraz prezenty kupne na slub, rocznicę, parapetówkę i inne okazje od rodziny i przyjaciół dla pary.

  Dla babci i dziadka

  Kreatywne prezenty dla babci i dziadka w dniu ich święta oraz rekomendacje sprawdzonych prezentów kupnych (moje i czytelników) na Dzień Babci, imieniny, urodziny i rocznice ślubu seniorów rodu.

  Boże Narodzenie

  Kreatywne prezenty dla bliskich, które świetnie nadzadzą się pod choinkę oraz wypróbowane i sprawdzone prezenty kupne dla Niej, dla Niego i dla Nastolatka.