• [ULWPQSF id=2944]
 • O blogu

  JEŚLI:

  • nie możesz albo nie chcesz wydawać fortuny na prezenty,
  • chcesz, żeby Twoje prezenty zapadały obdarowanym głęboko w pamięć,
  • marzysz o tym, by ktoś poczuł się dzięki Tobie zupełnie wyjątkowy,
  • a przy tym możesz i chcesz poświęcić czas dla innych,
  • niekoniecznie masz zdolności manualne, ale
  • cechuje Cię otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wypróbowywanie nowych rzeczy,
  • marzysz o tym, by czerpać z dawania prezentów co najmniej tyle przyjemności, co z ich otrzymywania,

  PISZĘ TEN BLOG WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

  Celem, jaki postawiłam sobie zakładając ten blog, jest pokazanie innym, jaką frajdę może sprawić przygotowywanie i jaką radość może dawać otrzymywanie kreatywnych prezentów. Można więc powiedzieć, że pisząc, zamierzam – poprzez prezenty – zwiększyć ogólną ilość frajdy i radości na świecie 😉 Liczę na to, że mi w tym pomożesz!

  Czerp z przygotowywania podarunków tyle samo przyjemności co z ich otrzymywania!

  Koniec z długim zastanawianiem się nad najlepszym prezentem ze sztampowej sklepowej oferty! Zainspiruj się oryginalnymi pomysłami z bloga MyPresents.eu. Dzięki dokładnym instrukcjom i gotowym materiałom do pobrania zaoszczędzisz czas i zdobędziesz nowe umiejętności, które sprawią, że przygotowywanie prezentów będzie Ci się kojarzyło z samą przyjemnością.

  Co jeszcze zyskasz dzięki uważnej lekturze bloga?

       Pokażesz swoim bliskim, jak bardzo Ci na nich zależy

  Prezent kupiony w sklepie może podarować każdy. Ty dasz od siebie coś więcej, bo inspirując się pomysłami z bloga, stworzysz prezent szyty na miarę, nawiązujący do obdarowywanej osoby i łączącej Was relacji. Takiego podarunku nie otrzyma od nikogo innego i zapamięta na długo.

       Zaoszczędzisz czas i pieniądze

  Dzięki dobrym radom płynącym z doświadczenia unikniesz prób i błędów i stworzysz prezent idealny już za pierwszym razem. Ponadto, dowiesz się, jak wywołać łzy wzruszenia lub uśmiech na czyjejś twarzy, nie wydając na to ani gorsza.

       Zostaniesz mistrzem obdarowywania

  Wręczając dopracowany do perfekcji podarunek, zyskasz uznanie nie tylko obdarowanego, ale też osób, którym pochwali się prezentem. Uważaj, bo wkrótce wszyscy krewni i przyjaciele będą do Ciebie wydzwaniać z prośbą o prezentowe porady!

  Okazji prezentowych nie brakuje. Dowiedz się, jak to zrobić, byś i Ty nie mógł się ich doczekać!

  A kiedy już zainspiruje Cię jakiś wpis, nie wahaj się zadawać mi pytań – w komentarzach lub mailowo – gdyby coś było dla Ciebie niejasne lub jeśli chcesz dowiedzieć się o czymś więcej.

  Będę przeszczęśliwa, jeśli pochwalisz się wykonaniem którejś z moich propozycji i zaprezentujesz efekty swojej pracy. Już teraz trzymam za Ciebie kciuki! Liczę też na to, że i Ty mnie do czegoś zainspirujesz i że nigdy nie skończą mi się tematy do pisania!

  Napisz do mnie: joanna@mypresents.eu!