• [ULWPQSF id=2944]
 • Pisanie

  Zalety opowiadań w prezencie, o których wiedzą tylko moi klienci

  Na stronie z ofertą, a także w innych tekstach promujących opowiadania na prezent zwykle podkreślam unikatowość tego podarunku, swoje doświadczenie pisarskie oraz czerpanie inspiracji z życia, dzięki czemu prezent wzrusza i rozbawia do łez. Wszystko to jednak korzyści głównie dla obdarowanego. Tymczasem klienci zamawiający opowiadania na prezent dla swoich bliskich, potwierdzają, że także i oni korzystają na naszej współpracy. I to nie tylko dzięki temu, że w krótkim czasie i za niewygórowaną cenę czynię z nich mistrzów obdarowywania 😊.

  O jakick korzyściach ze wspólnego tworzenia opowiadań w prezencie wspominają moi klienci?

  1. Dzięki mnie spędzisz miłe chwile, myśląc o pozytywnych cechach bliskiej osoby, przypominając sobie zabawne przygody z jej życia lub godne uwiecznienia momenty Waszej wspólnej historii.

  Przemysław pisze:

  Pytania [otrzymane w trakcie tworzenia tekstu] uzmysłowiły mi, że wiem dość dużo na temat mojej żony, choć ona sama i rodzina ciągle to podważają. (…) Dziękuję Pani Asi za miłe przeżycie emocjonalne podczas tworzenia artykułu.

  1. Dzięki mnie spojrzysz na bliską Ci osobę w zupełnie inny sposób i zobaczysz w niej (a być może także i w sobie) kogoś zupełnie wyjątkowego.

  Adam pisze:

  Myślę, że masz niesamowity dar, że z tych materiałów, które dostarczają Ci w zasadzie obcy ludzie o równie obcych dla Ciebie ludziach, umiesz wyciągnąć to spojrzenie, jakim oni ich widzą i na tej podstawie napisać fachowe opowiadanie, które dodatkowo zawiera w sobie ciekawe przygody lub inne atrakcje. To wszystko razem faktycznie czyni nas trochę niezwykłymi.

  A jakie korzyści ze wspólnego tworzenia opowiadań w prezencie odnoszę ja sama?

  Znasz już korzyści dla obdarowanego oraz dla klientów. Zdradzę Ci teraz jedną z największych korzyści, jakie sama odnoszę ze wspólnego pisania opowiadań na prezent.

  Oprócz tego, że ćwiczę warsztat i nigdy się nie nudzę, bo każde opowiadanie jest unikatowe, czerpię ogromną przyjemność z poznawania ciekawych historii zwyczajnych ludzi, którzy są w czyichś oczach wyjątkowi.

  Gdybym spotkała swoich bohaterów na targu, w pociągu albo na ulicy, pewnie nie zwróciłabym na nich uwagi. Ale kiedy patrzę na nich pełnymi miłości oczami ich najbliższych, mam wrażenie, że wszyscy, o których piszę, są absolutnie niezwykli!

   

  Chcesz sprawdzić, jak to działa?

  Tak! Idę do strony z ofertą

  Chcesz spędzić miłe chwile na wspólnym tworzeniu opowiadania o bliskiej Ci osobie i zobaczyć ją w nowym świetle?

  Tak! Już do Ciebie piszę!

  Portfolio z moimi opowiadaniami pisanymi na zamówienie w latach 2020-2021 jest dostępne TUTAJ.

  Pobieram portfolio

  Zostaw komentarz